Оренда спецтехніки

Аренда экскаватора Запорожье | Киев

Гусеничний екскаватор

Аренда колесного экскаватора Запорожье | Киев

Колісний екскаватор

Аренда погрузчика Запорожье | Киев

Навантажувач

Аренда самосвала Запорожье | Киев

Самоскид

Оренда спецтехніки в Україні

Швидке і якісне сучасне будівництво, з дотриманням нових норм і технологій, можливо тільки з використанням будівельної техніки. Величезну роль в цьому відіграє правильний вибір підрядника. Основною послугою компанії «ЄС Стандарт», є оренда спецтехніки в Запоріжжі. Компанія надає послуги для виконання різних завдань на всіх етапах будівництва, а також земляних робіт. При цьому, техніка надається з водієм і доставкою до місця проведення робіт. Крім того, при довгостроковій оренді діє індивідуальний тариф. Як наслідок, це кращі умови на ринку оренди для Вас і Вашого бізнесу.

Volvo – світовий лідер на ринку будівельних машин. Компанія «ЄС Стандарт» має в своєму парку, тільки цю техніку. Volvo, це машини різного призначення, які використовують на різних етапах будівельних, земляних, а також дорожніх робіт. В результаті, це дозволяє відповідати всім новітнім вимогам. Як наслідок виконувати роботи швидше і якісніше. Парк техніки Volvo, компанії «ЄС Стандарт», постійно оновлюється і розширюється.

Великий досвід роботи компанії дозволяє виконувати будівельні роботи будь-якої складності. А також, брати участь в різних програмах розвитку. Крім того, компанія завжди здійснює контроль тех. стану машин. Проводиться планове тех. обслуговування і необхідний ремонт. У підсумку, в процесі роботи, не виникає проблем з технікою. При необхідності надається консультація з питань, пов’язаних з тих. можливостями техніки.

Компанія «ЄС Стандарт» пропонує кращі ціни на послуги оренди будівельної техніки. Замовити спецтехніку для будівельних і інших видів робіт на всій території України. Перш за все оренда спецтехніки Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак, Пологи, Дніпрорудне, Вільнянськ, Орєхов, Гуляйполе, Василівка, Михайлівка, Приморськ та інші населені пункти Запорізької області. Також оренда спецтехніки Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам’янське, Кропивницький, Івано – Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Нікополь, Слов’янськ, Ужгород, Павлоград, Лисичанськ, Бровари, а також інші міста України.

Співпраця з компанією «ЄС Стандарт» – запорука успішного виконання завдань будь-якої складності!