Розробка кар’єрів

razrabotka kar'yerov

Розробка кар’єрів в Україні

Гірнича промисловість активно переходить з шахтного методу видобутку на відкритий. Перш за все, це стосується видобутку залізної руди і кам’яного вугілля. В даний час глибина кар’єрів доходить до одного кілометра. Постійно розвиваються і удосконалюються методи кар’єрного видобутку. З кожним роком все більше уваги приділяється охороні навколишнього середовища, а також нових технологій. Тому розробка кар’єрів сьогодні є найбільш затребуваним і популярним способом видобутку твердих корисних копалин. Так само кар’єрним способом видобуваються природні матеріали, а це глина, пісок, щебінь, камінь. Не є винятком і рідкісні мінерали, які використовуються у виробництві сучасних будівельних матеріалів. Основною перевагою такого видобутку є невеликі витрати. При цьому сам процес відкритої розробки породи складний і вимагає дотримання безпеки на всіх етапах. Отже, така робота вимагає від виконавця високого професіоналізму. До того ж розробник кар’єра повинен мати сучасний парк необхідної техніки, а також досвідчений персонал.

Роботи в кар’єрах виконуються за допомогою спеціального обладнання, а також будівельної техніки. Важкі умови праці мають шкідливий вплив не тільки на людей, але і на машини. Тому на таких роботах повинні використовуватися тільки найнадійніші і перевірені механізми. Більш того вони повинні бути пристосовані до складних умов. Використання машин і механізмів поганої якості призводить до зниження продуктивності і збільшення витрат. Розробкою кар’єрів в Україні займаються, як гірничорудні гіганти, так і невеликі профільні підприємства. Більш того, підвищення темпів будівництва і оновлення інфраструктури вимагають все більш оптимальної роботи на цьому ринку. Навіть у великих підприємств часом не вистачає свіх потужностей для виконання поставлених завдань. Як наслідок, активно використовується оренда спецтехніки на всіх стадіях розробки кар’єрів.

Компанія «ЄС Стандарт» надає послуги з оренди будівельної техніки в Україні. Виконує роботи з розробки кар’єрів у Запоріжжі та інших містах України. Також пропонує найкращі ціни на ринку та безліч додаткових переваг. Парк компанії складають різні будівельні машини: колісні та гусеничні екскаватори, будівельні самоскиди, а також фронтальні навантажувачі.