Розробка кар’єрів

razrabotka kar'yerov

Розробка кар’єрів в Україні

Гірнича промисловість активно переходить з шахтного методу видобутку на відкритий. Перш за все, це стосується видобутку залізної руди і кам’яного вугілля. В даний час глибина кар’єрів доходить до одного кілометра. Постійно розвиваються і удосконалюються методи кар’єрного видобутку. З кожним роком все більше уваги приділяється охороні навколишнього середовища, а також нових технологій. Тому розробка кар’єрів сьогодні є найбільш затребуваним і популярним способом видобутку твердих корисних копалин. Так само кар’єрним способом видобуваються природні матеріали, а це глина, пісок, щебінь, камінь. Не є винятком і рідкісні мінерали, які використовуються у виробництві сучасних будівельних матеріалів. Основною перевагою такого видобутку є невеликі витрати. При цьому сам процес відкритої розробки породи складний і вимагає дотримання безпеки на всіх етапах. Отже, така робота вимагає від виконавця високого професіоналізму. До того ж розробник кар’єра повинен мати сучасний парк необхідної техніки, а також досвідчений персонал.

Роботи в кар’єрах виконуються за допомогою спеціального обладнання, а також будівельної техніки. Важкі умови праці мають шкідливий вплив не тільки на людей, але і на машини. Тому на таких роботах повинні використовуватися тільки найнадійніші і перевірені механізми. Більш того вони повинні бути пристосовані до складних умов. Використання машин і механізмів поганої якості призводить до зниження продуктивності і збільшення витрат. Розробкою кар’єрів в Україні займаються, як гірничорудні гіганти, так і невеликі профільні підприємства. Більш того, підвищення темпів будівництва і оновлення інфраструктури вимагають все більш оптимальної роботи на цьому ринку. Навіть у великих підприємств часом не вистачає свіх потужностей для виконання поставлених завдань. Як наслідок, активно використовується оренда спецтехніки на всіх стадіях розробки кар’єрів.

Компанія «ЄС Стандарт» надає послуги оренди будівельної техніки для розробки кар’єрів в Запоріжжі та інших містах України. Гарантує кращі ціни на ринку і безліч додаткових переваг. У парку компанії є колісні і гусеничні екскаватори, кар’єрні самоскиди, а також фронтальні навантажувачі. Вся техніка компанії відповідає критеріям якості, що пред’являються до виконання кар’єрних робіт.