Оренда самоскида

Послуги компанії «ЄС Стандарт» – оренда самоскида в Запоріжжі і інших містах України


Самоскид Volvo FMX 6×4


самосвал volvo fmx 6x4 - аренда самосвала Запорожье | Киев
Volvo FMX 6×4Тех. характеристики
Двигун, к.с.420
Кузов, м316
Навантаження, т25

Самоскид Volvo FMX 8×4


самосвал volvo fmx 8x4 - аренда самосвала Запорожье | Киев
Volvo FMX 8×4Тех. характеристики
Двигун, к.с. 420
Кузов, м3 20
Навантаження, т 35

Оренда самоскида в Україні

Volvo FMX – це міцні самоскиди призначені для перевезення вантажів в складних умовах, але при цьому зберігають баланс швидкості і потужності. Послуги самоскида потрібні для швидкої та ефективної транспортування піску, щебеню, грунту, а також інших будівельних матеріалів. Крім того підвищені вимоги до прохідності і надійності. Але не менше уваги доводиться приділяти безпеці проведення робіт. Всім цим вимогам відповідають самоскиди Volvo FMX та мають безліч переваг в порівнянні з іншими моделями самоскидів. Наприклад таких як посилена рама і підвіска, а також збільшений дорожній просвіт. Це дає можливість використовувати техніку в умовах поганого дорожнього покриття, а також в складних умовах.

Перш за все cамосвали Volvo FMX оснащені новими технологіями, які дають можливість збільшити продуктивність і ефективність. В результаті дозволяють оптимізувати процес вантажоперевезень і за рахунок цього отримати конкурентні переваги. Висока вантажопідйомність при стандартних габаритах дозволяє отримати економію при доставці вантажів. Протягом уже багатьох років вантажні автомобілі Volvo є одним із символів надійності і якості. Кращі характеристики дозволяють вирішувати найскладніші завдання, крім того мережу сервісних центрів Volvo забезпечує своєчасне і якісне технічне обслуговування. Як наслідок, використанням техніки Volvo – гарантія виконання необхідних завдань.

Компанія «ЄС Стандарт» пропонує кращі ціни на послуги оренди самоскидів. Замовити самоскид для виконання будівельних та інших видів робіт можна по всій території України. Перш за все оренда самоскида Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак, Пологи, Дніпрорудне, Вільнянськ, Орєхов, Гуляйполе, Василівка, Михайлівка, Приморськ та інші населені пункти Запорізької області. Також оренда самоскида Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам’янське, Кропивницький, Івано – Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Нікополь, Слов’янськ, Ужгород, Павлоград, Лисичанськ, Бровари, а також інші міста України.

Співпраця з компанією «ЄС Стандарт» – запорука успішного виконання завдань будь-якої складності!