Оренда колісного екскаватора

Послуги компанії «ЄС Стандарт» – оренда колісного екскаватора в Запоріжжі і інших містах України


Екскаватор Volvo EW205D


колесный экскаватор volvo ew205d - аренда колесного экскаватора Запорожье | Киев
Volvo EW205DТех. характеристики
ДвигунD6E
Потужність, к.с.176
Ківш, м31
Виліт, м9.8
Маса, т21

Оренда колісного екскаватора в Україні

Колісний екскаватор Volvo – це кращий вибір для вирішення будівельних, а також комунальних та промислових завдань. Перш за все даний вид техніки поєднує в собі продуктивність і безпеку. Мобільність і надійність екскаватора Volvo надають міцна ходова частина зі спеціальної сталі, а також жорстка основна рама із заниженим центром ваги. Колісний екскаватор Volvo практичний при роботі на нерівній місцевості, а також стійкий при підйомі важких вантажів. Незалежно від того, де потрібні послуги екскаватора, в будівництві або земляних роботах, техніка Volvo впорається з широким спектром завдань. Крім того, перевагою колісного екскаватора є те, що він може вільно пересуватися в межах населених пунктів.

Колісні екскаватори Volvo відрізняються великим терміном служби, а також кращими характеристиками. Підходять не тільки для земляних робіт, а й здатні виконувати цілий ряд інших завдань. Наприклад, вирівнювання грунту, демонтаж дорожнього покриття, навантаження і розвантаження сипучих матеріалів і багато іншого. Відмінні робочі показники робить техніку Volvo найкращим помічником при виконанні будівельних та ремонтних робіт. Компанія Volvo має величезний досвід у створенні будівельної техніки, що дозволяє постійно покращувати техніку. Обслуговування техніки виробляється в офіційних сервісних центрах.

Компанія «ЄС Стандарт» пропонує кращі ціни на послуги оренди колісних екскаваторів. Замовити колісний екскаватор для будівельних і інших видів робіт можна на всій території України. Перш за все оренда колісного екскаватора Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак, Пологи, Дніпрорудне, Вільнянськ, Орєхов, Гуляйполе, Василівка, Михайлівка, Приморськ та інші населені пункти Запорізької області. Також оренда колісного екскаватора Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам’янське, Кропивницький, Івано – Франківськ, Кременчук , Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Нікополь, Слов’янськ, Ужгород, Павлоград, Лисичанськ, Бровари.

Співпраця з компанією «ЄС Стандарт» – запорука успішного виконання завдань будь-якої складності!