Прибирання та вивезення снігу

уборка и вывоз снега в Запорожье и других городах Украины

Прибирання та вивезення снігу в Україні

Зимові снігопади – серйозна проблема для міських та комунальних служб, а також організацій, що обслуговують автомобільні дороги. Сніг та кучугури ускладнюють, а часом і просто перешкоджають руху автотранспорту. Утворення, внаслідок танення снігу, ожеледиці, є причиною підвищеної аварійності та травматизму. Понад те, сильні снігопади можуть повністю паралізувати життєдіяльність міста. Тому прибирання та вивезення снігу є однією з головних проблем комунальних служб у зимовий період. Прибиранням та вивезенням снігу займаються не лише комунальні служби, а й господарські підприємства. Заходи щодо очищення міських вулиць від снігу координуються безпосередньо міською владою.

Прибирання та вивезення снігу – складний та трудомісткий процес. У міських масштабах він неможливий без залучення спецтехніки. Це насамперед снігоприбиральні трактори, а також фронтальні навантажувачі, екскаватори та самоскиди. Крім того, для прибирання снігу, техніка, що залучається, може бути оснащена спеціальним навісним обладнанням. Така універсальна техніка є у парку будівельних компаній. Тому немає потреби тримати її на балансі комунальних служб, а можна просто орендувати, тим самим знизити витрати на утримання. Більше того, таким чином підвищується ефективність використання техніки в зимовий період.

Не можна не відзначити, що прибирання та вивезення снігу проводяться за низьких температур і вкрай несприятливих погодних умов. А також вночі та в умовах поганої видимості. Отже, машини та механізми зазнають екстремальних навантажень. Тому особливу увагу необхідно приділяти надійності, потужності, прохідності та безпеці використовуваної техніки. Через те, що в снігових масах, прибраних з вулиць міста, міститься безліч шкідливих і хімічно активних речовин, вивезення снігу за межі проводиться на спеціально обладнані полігони. Вони є гідроізольовані котловани, з функцією очищення талих вод. Отже, сніг із міських вулиць не можна просто вивезти та вивантажити у будь-якому зручному місці. Це може завдати серйозної шкоди стану навколишнього середовища. Компанія «ЄС Стандарт» — послуги оренди техніки, прибирання та вивезення снігу у Запоріжжі та інших містах України. Також пропонує найкращі ціни на ринку та безліч додаткових переваг.