Оренда навантажувача

Послуги компанії «ЄС Стандарт» – оренда навантажувача в Запоріжжі і інших містах України


Навантажувач Volvo L120F


фронтальный погрузчик volvo l120f - аренда погрузчика Запорожье | Киев
Volvo L120F Тех. характеристики
Двигун D7E LAE3
Потужність, к.с.244
Ківш, м39.5
Навантаження, т12
Маса, т 21

Навантажувач Lonking ZL50NC


фронтальный погрузчик lonking zl50nc - аренда погрузчика Запорожье | Киев
Lonking ZL50NC Тех. характеристики
ДвигунWEICHAI / WD10G220E21
Потужність, к.с.220
Ківш, м33
Навантаження, т5
Маса, т17.2

Оренда навантажувача в Україні

Навантажувач Volvo – це машина має відмінні ходові і робочі якості. Як наслідок повністю відповідає сучасним будівельним нормам. Відмінний функціонал як при роботі на рівній поверхні, так і на пересіченій місцевості. Використовується в будівництві, розробці кар’єрів, навантажувальних і розвантажувальних роботах, а також в сфері вторинної сировини або для вивозу відходів. В результаті одна з кращих машин для виконання різних завдань будь-якої складності. Колісний навантажувач – мобільна машина, здатна працювати в найскладніших умовах і при великих навантаженнях. Крім того, основним обладнанням навантажувача є ківш, розрахований для роботи, як з сипучими матеріалами, так і з кам’яною породою. Також, може бути використаний для демонтажу і в ландшафтних роботах.

Компанія Volvo – світовий лідер на ринку будівельних машин. Пріоритетом при створенні техніки є надійність, практичність, безпека, а також зручність в використання. Навантажувачі Volvo оснащені потужними двигунами, надійної гідравлікою і трансмісією, які забезпечують відмінну ефективність і практичність. Як наслідок, добре зарекомендували себе при роботі в складних умовах. Широка мережа партнерів із сервісного обслуговування компанії Volvo по всьому світу дозволяє своєчасно, а також якісно обслуговувати техніку. Як наслідок, використання техніки Volvo – запорука успіху і продуктивності.

Компанія «ЄС Стандарт» пропонує кращі ціни на послуги оренди навантажувачів. Замовити навантажувач для будівельних і інших видів робіт можна на всій території України. Перш за все оренда навантажувача Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак, Пологи, Дніпрорудне, Вільнянськ, Орєхов, Гуляйполе, Василівка, Михайлівка, Приморськ та інші населені пункти Запорізької області. Також оренда навантажувача Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам’янське, Кропивницький, Івано – Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Нікополь, Слов’янськ, Ужгород, Павлоград, Лисичанськ, Бровари, а також інші міста України.

Співпраця з компанією «ЄС Стандарт» – запорука успішного виконання завдань будь-якої складності!